Modula Lift 540

 

VERTIKAALSETE LADUSTAMISLAHENDUSTE UUS PÕLVKOND

 
 • null
  KASUTAGE RUUMI TÕHUSALT
  Modula aitab ära kasutada kuni 90% põrandapinnast tänu vertikaalsele struktuurile, mis on saadaval kuni 16 meetri kõrguste mudelite puhul.
 • null
  HOIDKE KOKKU OMA AEGA
  Kaubad toimetatakse otse kogumisaknasse järgides kaup-kätte põhimõtet. See tähendab, et operaatorid ei pea kaupade väljatoomiseks või täiendamiseks laos ringi liikuma.
 • null
  VÄHENDAGE RISKE
  Modula võimaldab teil vältida potentsiaalselt ohtlikke olukordi, mis tulenevad operaatorite liikumisest traditsioonilistes ladudes ja vajadusest kasutada kõrgeid riiuleid / redeleid või kahvellaadureid.
 • null
  TURVALISUS
  Juurdepääs on lubatud ainult volitatud operaatoritele (märkide või paroolide abil) ja seda saab konkreetsete riiulite puhul jälgida või isegi piirata.
 • null
  TÄPSUS
  Operaator saab lihtsate ja intuitiivsete tööriistade abil hõlpsasti kindlaks teha, milliseid kaupu tuleb automatiseeritud laost välja tuua või seal täiendada.
 • null
  PARANDAGE LAOJUHTIMISTT
  Operaator saab selget teavet teoreetilise laoseisu kohta ja saab seda võrrelda tegeliku laoseisuga. See hõlbustab laoseisude ühildamist inventuuri korral.

MIKS TASUB VALIDA VERTIKAALNE LADUSTAMISSÜSTEEM?

Tõhus ladu on korraldatud nii, et iga operaator saab kiiresti leida vajaliku kauba ning jätkata kiire ja veatu tellimuse vormistamisega, parandades seeläbi klientide rahulolu ning optimeerides tellimuste koostamisele ja tarnele kuluvat aega.

Vertikaalse lifti moodul (VLM) koosneb ühest vertikaalsest üksusest, mille sees on teisaldatavad riiulid. See on ideaalne lahendus neile, kes peavad ladustama palju kaupu, kuid kellel on rohkem vertikaalset kui horisontaalset ruumi. Tegelikult sobib seda tüüpi ladu igasuguste materjalide hoidmiseks, nii lahtisel kui ka pakendatul kujul, isegi kõige erinevamates suurustes, kuna selle laotüübi puhul on võimalik kasutada dünaamilise riiulikõrgusega hoiuruumi. Veelgi tõhusamaks ruumi kokkuhoiu saavutamiseks soovitame kasutada igat riiulit sama suurusega esemete hoidmiseks, et minimeerida ruumi raiskamist.

Sellise laojuhtimise eesmärk on optimeerida kolme peamist aspekti:

 • ruumi kasutamine
 • seadmete kasutamine
 • inimressursside juhtimine

maksimeerida juurdepääsu igale kaubale ja vähendada halduskulusid.

 

 

 

Optimeerige ruumi

Selleks, et luua tõhus ja tulemuslik ladustamisruum, on vajalik mõista, mida hakatakse ladustama. Kaasaegset laohaldust täiendab laohaldustarkvara, mis hõlbustab optimeerimist, andes elektroonilise ülevaate kasutatavast ruumist, mis põhineb vastavate kaupade andmebaasil. See välistab olukorra, kus teie operaatorid kulutavad aega tavapärasele otsimisele.

Optimeerige aega

Seda tüüpi ladu võimaldab automaatse korje abil lühendada tööaega ja isegi vabastada ruumi, sest tõstemehhanismid kohanduvad ka väga kitsaste riiulite vahel asuvate vahekäikudega. Sellisel juhul ei pea operaator toodet otsima ega seda kahvellaaduriga tõstma, mis oleks palju aeganõudvam ja vajaks rohkemat ressurssi.

Optimeerige turvalisust

Turvaline ladu toob kaasa vähem õnnetusi, vähem probleeme, vähem viivitusi toimingute ajal ja ka vähem vahejuhtumeid. Kui me räägime turvalisusest, on oluline mõista, et see jaguneb kaheks: töötajate turvalisus ja kaupade turvalisus.

Automaatsed vertikaallaod on spetsiaalselt projekteeritud kaupade ladustussüsteemid, mis koosnevad ülitugevatest metallriiulitest, mida liigutab automaatselt sisemine lift ning mis on võimelised kandma kuni 90 000 kg raskust. Automaatsete vertikaalladude puhul on operaatoril vaja kaupa teisaldada ainult tarne-/laadimistasandilt, mis on täiesti ergonoomiline, kaitseb operaatori enda turvalisust ja hoiab ära seda tüüpi ülesannetega kaasneva keerukuse.

Teine väga oluline aspekt on see, et kõigil ei ole ligipääsu automaatsele vertikaallaole, mistõttu olete kaitstud varguste ja kaupade kahjustamiste eest.

Virtuaalne stend Modula

Külastage meie virtuaalset stendi, et teada saada, kuidas Modula saab teie sisemist logistikat parandada.

Write short company description to let us make an acquaintance with your business and to create the first consulting steps


  By sending this form I confirm that I have read and accept Intellectsoft Privacy Policy

  © 2024 All Rights Reserved Terms of Use and Privacy Policy